NK junioren team onderdelen

Een nieuw NK: voor het eerst werden de teamonderdelen Teamsprint, Mix Relay, Mass start en Team pursuit door de KNSB  voor junioren georganiseerd in Alkmaar. De sterkste junioren leeftijd categorieën 13/14, 15/16, en 17/18 stonden aan de start. Ook vanuit SIL waren er deelnemende rijders: Fiore Koutstaal (13/14) ; Pauline Tas (15/16 )en Lisanne Vreugdenhil  (15/16) aan de start.

Tijdens de mix relay voor Fiore en haar partner bleek na de finish dat er te vroeg gewisseld was waardoor een diskwalificatie volgde . Gelukkig kon ze in het onderdeel teamsprint met 2 andere meiden weer strijden voor een mooie tijd en plek. Met de teamsprint schaatste ze een uitstekend resultaat: zij werden 3e en ontvingen de bronzen NK medaille en de bloemen. 

Bij de junioren B werd er hard gereden, het team van Pauline , Lisanne en Britt ((HVHW) werd 8e in een veld van 10.

Al met al een geslaagd toernooi wat zeker een vervolg gaat krijgen in 2025.

Dit nieuws delen:

Ander nieuws

Inschrijving inlinen geopend

Op maandag 13 april starten de inline trainingen weer op sportpark de Noordrand. Wil je je schaatstechniek op orde houden maar ook beter willen leren inlinen? We bieden van alles weer aan!

Lees verder »

Kledingwissel 27 en 28 maart

Het is weer tijd voor de kledingwissel, zodat iedereen het komende inline seizoen in passende
kleding op de skates kan verschijnen. Past je geleende inlinekleding niet meer, dan kun je dit nu wisselen voor een passende maat. Had je nog geen inlinekleding, dan kun je dat nu ophalen.

Lees verder »

Aanmelden fietsen

Het voorjaar is begonnen! De schaatsen kunnen in het vet en de fietsen weer uit de schuur of garage. Ook dit zomerseizoen kun je, samen met je schaatsmaatjes van SIL, weer naar hartenlust fietsen. Hieronder vind je het programma voor het zomerseizoen 2026.

Lees verder »

Wij willen graag onze sponsoren bedanken