Kledingwissel 27 en 28 maart

Het is weer tijd voor de kledingwissel, zodat iedereen het komende inline seizoen in passende kleding op de skates kan verschijnen. Past je geleende inlinekleding niet meer, dan kun je dit nu wisselen voor een passende maat. Had je nog geen inlinekleding, dan kun je dat nu ophalen.

Dit jaar doen we het simpeler. We doen de kleding wissel in een keer. Wel zo makkelijk.

Jij levert je niet-passende kledingstukken in en je krijgt direct de gewenste kleding in de juiste maat mee. Je kunt de kleding eventueel ook even passen.

Zo werkt het.

Je kunt bij deze ronde de volgende kledingstukken wisselen:

  • jack
  • shirt
  • broek
  • wedstrijdpak (natuurlijk alleen voor wedstrijdrijders)

Zorg er voor dat de kleding gewassen is. Wel zo fris voor de volgende gebruiker toch?!

Inleveren van de kleding kan alleen op deze 2 momenten:

  • vrijdag 27 maart tussen 19.30-20.30 uur
  • zaterdag 28 maart tussen 10.00-11.00 uur

Let op: Kun je dan niet, vraag dan iemand anders om de kleding voor je om te ruilen en / of op te halen.

We staan voor je klaar bij:

Kwekerij A. en G. van den Bosch, Abraham Molenaarweg 11, Berkel en Rodenrijs

Ga je stoppen of word je senior?

Ga je stoppen met inlinen,  fietsen of schaatsen? Of was je neo-senior en wordt je komend  seizoen senior? Dan ontvangen we de geleende inline kleding graag op  een van de wisseldagen van je terug.

Ben je van plan volgende winter weer te schaatsen dan mag je als jeugdlid je geleende kleding nog even bewaren. Voor het winterseizoen wordt er waarschijnlijk in september weer een kledingwissel georganiseerd.

Heb je vragen? Laat het ons dan weten en stuur een mail naar  kleding@schaatseninlinelansingerland.nl

Dit nieuws delen:

Ander nieuws

Inschrijving inlinen geopend

Op maandag 13 april starten de inline trainingen weer op sportpark de Noordrand. Wil je je schaatstechniek op orde houden maar ook beter willen leren inlinen? We bieden van alles weer aan!

Lees verder ยป

Aanmelden fietsen

Het voorjaar is begonnen! De schaatsen kunnen in het vet en de fietsen weer uit de schuur of garage. Ook dit zomerseizoen kun je, samen met je schaatsmaatjes van SIL, weer naar hartenlust fietsen. Hieronder vind je het programma voor het zomerseizoen 2026.

Lees verder ยป

Wij willen graag onze sponsoren bedanken