Super schaatsweekend 26 en 27 oktober voor veel wedstrijdrijders van S.I.L. in Heerenveen, Den Haag en Alkmaar.

Tijdens de gehouden wedstrijden in Thialf hebben 7 leden mooie tijden genoteerd (zie bij uitslagen) . In 23 starts werden 15 p.r. ’s gereden en konden allen na 2 dagen met een goed gevoel naar huis terugkeren.

Ook in Den Haag werd afgelopen zondag goed gepresteerd. Met 4 rijders welke deelnamen aan de baan competitie jun A en B werden 6 p.r.’s geschaatst in 8 races. mij de Marathon werd door Heleen Docter en Claudia Oranje de 2e wedstrijd verreden in Alkmaar. Een 23e en 24 e plaats was het resultaat in de Top divisie vrouwen. Bij de beloften reed Emma Nog in Alkmaar naar een prachtige 7e plek na eerder vorige week een 11e plaats in de 1e marathon was behaald in Amsterdam.

Heb je al gezien dat de uitslagen op de site zijn verhuist? je vindt ze nu op onze openingspagina onder de nieuws items, per week verschijnt er een nieuw blokje bij.

Dit nieuws delen:

Ander nieuws

Zonder jou geen wedstrijd – Meld je aan bij de GTC Marathon

Vanwege het recente stoppen van een aantal vrijwilligers en 2 commissieleden binnen de GTC Marathon is er voor het komende seizoen ’25-’26 een zeer dringende behoefte ontstaan aan nieuwe aanwas van rijders, oud rijders of gewoon liefhebbers, die graag iets willen terugdoen voor hun geliefde sport: marathonschaatsen in Zuid-Holland.

Lees verder »

Wij willen graag onze sponsoren bedanken